Obchodní činnost

Obchodní činnost

Firma AGRO 2000 s.r.o. byla založena roku 2000. Již od počátku se firma zaměřuje na obchod se zemědělskými komoditami. Dlouholetá specializace na obchodní činnost nám přinesla silné osobní vazby s významnými subjekty s mezinárodní působností v zemědělském sektoru. Tímto jsme schopni flexibilně reagovat na potřeby našich partnerů. Obchodujeme veškeré zemědělské komodity v rámci České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska a Německa. Naší prioritou je spolehlivost.

Rostlinné komodity

Obchod s rostlinnými komoditami je pro nás významným segmentem. Obchodujeme všechny rostlinné komodity – olejniny, obiloviny, luštěniny, ostatní speciální a drobná semena (mák, kmín, len, hořčice) a další.

Průmyslová hnojiva

Průmyslová hnojiva

Jsme distributor veškerých průmyslových hnojiv. Obchodujeme dusíkatá, fosforečná a kombinovaná hnojiva. Disponujeme i sklady, kde kromě skladování zajišťujeme míchání a balení hnojiv, dle speciálních požadavků odběratelů.

Průmyslová hnojiva

Krmné suroviny

Import a export všech krmných surovin, nejvýznamnější část zaujímají sojové a řepkové extrahované šroty. Dále zajišťujeme surové oleje (řepkový, sójový), řepkové expelery, sladový květ granulovaný, vojtěškové úsušky peletované, DDGS, extrudované sojové boby a mnoho dalších surovin vhodných na výrobu krmných směsí, dle požadavku zákazníka.

Kontakty

Těšíme se na vaše dotazy a případnou dlouhodobou spolupráci.

Přípravky na ochranu rostlin

Nabízíme široký sortiment přípravků na ochranu rostlin a listových hnojiv. Garantujeme dodání v dohodnutém termínu.

Výroba a obchod certifikovaných osiv

Výroba a obchod certifikovaných osiv

Obchodujeme široký sortiment osiv (obilovin, luskovin, máku, řepky, jarní a ozimé, kukuřice, pícnin, meziplodin a ostatních). Máme i vlastní výrobu osiv na našich čistících stanicích (okres Třebíč, okres Svitavy) garantujeme vysokou kvalitu, pro naše partnery nabízíme výběr mořidla dle požadavků a zabalení osiva do obalů dle přání zákazníka. Dále nabízíme spolupráci v množení osiv našim obchodním partnerům a poradenskou činnost při výběru odrůd.

Dobytek

Dobytek

Obchod se zástavovými a chovnými zvířaty. V rámci tohoto segmentu obchodujeme telata, zástavová a chovná zvířata všech plemen, případně i celých chovů. Zajišťujeme i export a kompletní servis v rámci obchodu s jatečnými zvířaty.

PHM

PHM

Přímá distribuce nafty, benzínu a LTO.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.