Stroje a podpora

Dceřiná firma AGRO 2000 s.r.o. – zemědělské služby s.r.o. nabízí pro naše partnery celý sortiment z hlediska technického zázemí pro zemědělskou prvovýrobu. Specializuje se na nákup a prodej zemědělské techniky, náhradních a opotřebitelných dílů. Nedílnou součástí je i kompletní program pro siláž a senáž.

Bazar

Nabídka bazarových strojů a přípojných zařízení.

Filtry

Kompletní sortiment filtrů pro zemědělskou techniku.

Oleje a maziva

Kompletní nabídka maziv a olejů pro zemědělské stroje a BPS včetně tribotechnických analýz.

Obalový materiál | Spotřební materiál | Fólie a vaky

Papírové, polyjutové a polypropylenové pytle. Big bag vaky ve všech variantách. Vaky na kapalná hnojiva (DAM). Lana pozinkovaná, nerezová, tažná a ostatní spotřební materiál.

Opotřebitelné díly na zpracování půdy a náhradní díly

Opotřebitelné díly na stroje pro zpracování půdy, setí a sklizeň. Náhradní díly na stroje, sklizňovou techniku a pro nákladní vozy. Pneumatiky nákladní, traktorové a osobní. Stroje a nářadí pro opravárenské dílny.

Silážní a senážní program

Konzervanty pro siláž a senáž, biologické i chemické. Plachty na silážní jámy (i na mítu). Vaky, síťky na kulaté balíky, stretch folie, motouzy.

Ochranné pomůcky

Zabýváme se prodejem osobních ochranných pomůcek a pracovních oděvů, spolupracujeme s firmou Canis, která má dlouholetou tradici a nabízí široké spektrum zboží. Po výběru položek Vám zašleme upřesněnou cenovou nabídku.

Zahrada a nářadí

V oblasti dům, zahrada a nářadí nabízíme široký sortiment strojů, nářadí a nábytku jak pro domácnost, tak profesionální využití. Spolupracujeme se společnostmi Hecht a Extol Industrial.