Obchod

Firma AGRO 2000 s.r.o. byla založena roku 2000. Již od počátku se firma zaměřuje na obchod se zemědělskými komoditami. Dlouholetá specializace na obchodní činnost nám přinesla silné osobní vazby s významnými subjekty s mezinárodní působností v zemědělském sektoru. Tímto jsme schopni flexibilně reagovat na potřeby našich partnerů. Obchodujeme veškeré zemědělské komodity v rámci České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska a Německa. Naší prioritou je spolehlivost.

Rostlinné komodity

Obchod s rostlinnými komoditami je pro nás významným segmentem. Obchodujeme všechny rostlinné komodity – olejniny, obiloviny, luštěniny, ostatní speciální a drobná semena (mák, kmín, len, hořčice) a další.

215 000 mt
za rok

Průmyslová hnojiva

Jsme distributor veškerých průmyslových hnojiv. Obchodujeme dusíkatá, fosforečná a kombinovaná hnojiva. Disponujeme sklady, kde kromě skladování zajišťujeme míchání a balení hnojiv, dle speciálních požadavků odběratelů.

55 000 mt
za rok

Krmné suroviny

Import a export všech krmných surovin, nejvýznamnější část zaujímají sojové a řepkové extrahované šroty. Dále zajišťujeme surové oleje (řepkový, sójový), řepkové expelery, sladový květ granulovaný, vojtěškové úsušky peletované, DDGS, extrudované sojové boby a mnoho dalších surovin vhodných na výrobu krmných směsí, dle požadavku zákazníka.

40 000 mt
za rok

Přípravky na ochranu rostlin

Nabízíme široký sortiment přípravků na ochranu rostlin a listových hnojiv. Garantujeme dodání v dohodnutém termínu.

215 mil. CZK
za rok

Dobytek

Obchod se zástavovými a chovnými zvířaty. V rámci tohoto segmentu obchodujeme telata, zástavová a chovná zvířata všech plemen, případně i celých chovů. Zajišťujeme i export a kompletní servis v rámci obchodu s jatečnými zvířaty.

16 300 ks dobytka
za rok

PHM

Přímá distribuce nafty, benzínu a LTO.

9,2 mil. litrů
za rok